کتاب
جست‌وجوی پیشرفته
  ناشر
   پدیدآورندگان
    %5
    این کتاب را خوانده‌ام.
    0
    این کتاب را می‌خواهم بخوانم.
    0

    قدرت والدین: مسئول بارآوردن کودکان و نوجوانان

    گام به گام با بچه ها
    0 (0)
    قیمت:
    116,000 تومان 110,200 تومان

    مشخصات کتاب قدرت والدین: مسئول بارآوردن کودکان و نوجوانان

    تعداد صفحات
    212 صفحه
    شابک
    9789643499501
    سال انتشار
    1391
    نوبت چاپ
    1
    قطع
    وزیری
    جلد
    شومیز

    دربارۀ کتاب قدرت والدین: مسئول بارآوردن کودکان و نوجوانان

    امروز ما بیش از هر زمانی به نیاز کودکان به تایید شدن و دریافت عشق بدون شرط و آنچه برای رشد آنها به عنوان افرادی بالغ، شاد، مطمئن و مستقل لازم است، آگاهیم. همچنین از خطرات دادن آزادی بیش از حد به فرزندان آگاهیم و هیچ‌کدام از ما نمی‌خواهیم کودکانی لوس و غیرقابل کنترل داشته باشیم.

    بسیاری از روش‌های مستبدانه (مانند تنبیه بدنی) که ما با آنها بزرگ شده‌ایم روز‌به‌روز بیشتر زیر سوال می‌روند. با‌ ‌وجود این اطلاعات اندکی در مورد جانشین‌های موثری برای آنها وجود دارد. اغلب یک «والد مسئول بودن» و یک «والد دوست‌داشتنی بودن» در تقابل قرار می‌گیرند.

    والدین چگونه می‌توانند در عین داشتن یک رابطه خوب و دوستانه با بچه‌هایشان، درست و غلط و رفتار خوب اجتماعی را نیز به آنها بیاموزند؟

    کتاب «قدرت والدین» این سوال‌ها را با توضیح «یک روش میانه» پاسخ می‌دهد. روشی که می‌گوید چگونه می‌توانید فرزندان خود را به‌شکلی مثبت به انجام رفتار خوب تشویق کنید و به آنها بیاموزید که مسئولیت کارهای خود را بپذیرند و در عین حال با آنها رابطه‌ای لذت‌بخش و همراه با رضایت برقرار کنید.

    هدف بلند‌مدت این است که به بچه‌ها کمک کنید تا رشد کنند و به بالغ‌هایی مسئول، بااعتماد به نفس و متکی به خود تبدیل شوند که در ضمن داشتن رابطه‌ای مناسب با خانواده، بتوانند در آینده رابطه شخصی خود را نیز شکل دهند.

    نظر خود را بنویسید:
    امتیاز شما به این کتاب
    ثبت نظر