کتاب
جست‌وجوی پیشرفته
  ناشر
   پدیدآورندگان
    %20
    این کتاب را خوانده‌ام.
    0
    این کتاب را می‌خواهم بخوانم.
    0

    عامل ارزش ها؛راز موفقیت و جهش

    (ثروتمندان خودساخته)
    قیمت:
    100,000 تومان 80,000 تومان

    مشخصات کتاب عامل ارزش ها؛راز موفقیت و جهش

    تعداد صفحات
    438 صفحه
    شابک
    9786008913511
    سال انتشار
    1399
    قطع
    رقعی
    جلد
    شومیز

    دربارۀ کتاب

    دکتر جان دمارتینی بر اساس تحقیقات و تعالیم برجسته ی خود ، کلیدی برای تحقق همه ی اهداف در همه ابعاد زندگی را کشف کرده است.
    مهمترین گامی که می توانید برای رسیدن به زندگی ای که همیشه آرزو ی آن را داشتید بردارید چیست؟ ممکن است فکر کنید جواب چیزی شبیه به این است : پس انداز کردن پول را شروع کنید ، شغل بهتری پیدا کنید ، نیمه ی گمشده ی خود را پیدا کنید یا ازدواجتان را بهبود ببخشید. راه حل هایی از این قبیل ممکن است رضایت موقت را به همراه داشته باشد ، اما هیچ یک از آنها نمی تواند تحقق واقعی و پایدار زندگی را برایتان فراهم کند یا به شما کمک کند تا به هدف منحصر به فرد خود در زندگی برسید.
    کتاب عامل ارزش ها، راز موفقیت و جهش به شما نشان می دهد چگونه می توانید زندگی ای را خلق کنید که در آن هر دقیقه می تواند الهام بخش و رضایت بخش باشد. اولین قدم این است که مشخص کنید چه چیزی بیشتر از همه معنی دارد – آن ارزشهای زندگی که برای شما مهمترین است. هنگامی که ارزشهای منحصر به فرد خود را درک کردید و زندگی خود را مطابق با آن همسو کردید ، می توانید در هر جنبه از زندگی خود به تحقق کامل برسید: تعمیق روابط دوستانه ، ایجاد یک شغل الهام بخش ، ایجاد آزادی مالی و بهره گیری از یک زندگی معنوی غنی.
    پرسشنامه سیزده قسمتی دکتر دمارتینی به شما نشان می دهد که بیشتر از همه چه ارزشی دارید. این جوابها ممکن است شما را سورپرایز کند! سپس ، در هر فصل از این کتاب توضیح داده می شود که چگونه همه ی جنبه های زندگی خود را با ارزش های واقعی خود همسو کنید ، تا در نهایت بتوانید به موفقیتی که توانایی اش را دارید ، برسید.

    نظر خود را بنویسید:
    امتیاز شما به این محصول
    ثبت نظر

    کتاب‌های پیشنهادی