کتاب
جست‌وجوی پیشرفته
  ناشر
   پدیدآورندگان
    این کتاب را خوانده‌ام.
    0
    این کتاب را می‌خواهم بخوانم.
    1

    ثروت ملل

    قیمت:
    450,000 تومان

    مشخصات کتاب ثروت ملل

    ناشر
    تعداد صفحات
    479 صفحه
    شابک
    9789646525337
    سال انتشار
    1399
    نوبت چاپ
    1
    قطع
    وزیری
    جلد
    شومیز

    دربارۀ کتاب ثروت ملل

    کتاب « ثروت ملل » به تالیف «آدام اسمیت » با انتشار در سال 1776 به عنوان نشانه مهم تفکر بشری شناخته شد. به عنوان اولین استدلال علمی برای اصول اقتصاد سیاسی ، نقطه عزیمت برای همه اندیشه های اقتصادی بعدی است. نظریه های «آدام اسمیت » در مورد انباشت سرمایه ، رشد و تغییر دنیوی ، از جمله دیگر ، در اقتصاد مدرن همچنان تأثیرگذار است.
    این چاپ مجدد نسخه قطعی « ثروت ملل » در سال 1904 توسط ادوین کانان شامل مقدمه ، یادداشت ها و فهرست کاملی از مشهور کنان و همچنین مقدمه جدیدی است که به ویژه اقتصاددان برجسته جورج جی استیگلر برای این نسخه نوشته شده است. مقدمه آقای استیگلر برای هرکسی که مایل به مشاهده ارتباط معاصر اندیشه «آدام اسمیت » باشد ارزشمند خواهد بود.
    « ثروت ملل » «آدام اسمیت » واقعا یک کلاسیک حماسی در زمان حال است. برخی از ایده ها ایده هایی است که ما در زندگی مدرن با آنها بسیار آشنا شده ایم ، نه تنها در زمینه اقتصاد ، بلکه در سیاست ، دین ، قانون و دارایی.
    «آدام اسمیت » در این کتاب بارها و بارها به خوانندگان خود می گوید که پول نمی تواند تنها معیار ارزش باشد و وقتی پول به تنها معیار ارزش تبدیل می شود ، نتایج غیراخلاقی و شر است.
    و در آخراگر می خواهید یاد بگیرید که چگونه تجارت و بازار در سراسر جهان کار می کند ، این همان چیزی است که شما دنبال آن می گردید.

    احمد یاسری
    1402/5/31
    در عجبم از این همه کتاب که در نقد سیستم بازار آزاد اومده به قیمت نقل و نبات گیر میاد اون هم همه جا در دسترسن و محتواشون هم بسیار ضعیف و چپ زده است اما مهمترین کتابی که بازار آزاد رو توضیح میده باید اینقدر گرون و دور از دسترس باشه. منصفانه نیست برای چنین کتاب ارزشمندی.
    نظر خود را بنویسید:
    امتیاز شما به این کتاب
    ثبت نظر

    کتاب‌های مرتبط با کتاب ثروت ملل