کتاب
جست‌وجوی پیشرفته
  ناشر
   پدیدآورندگان
    %10
    این کتاب را خوانده‌ام.
    0
    این کتاب را می‌خواهم بخوانم.
    0

    یاد نامه آیت الله سید رضا فیروزآبادی

    قیمت:
    85,000 تومان 76,500 تومان

    مشخصات کتاب یاد نامه آیت الله سید رضا فیروزآبادی

    ناشر
    تعداد صفحات
    352 صفحه
    شابک
    9789646144095
    سال انتشار
    1395
    نوبت چاپ
    1
    قطع
    رقعی
    جلد
    گالینگور

    دربارۀ کتاب یاد نامه آیت الله سید رضا فیروزآبادی

    فیروز آبادی به شهادت این مجموعه انسانی مولد بوده است که از کد یمین و عرق جبین ارتزاق می کرده و اضافه بر مصارف خود را بندگان خدا انفاق و یثار می کرده است و در این الگو و اسوه او انبیا و صلحا بوده اند.
    آشنایی با وسعت افق فکری فیروز آبادی که نه تنها خوشبختی و سر بلندی ایرانی ها و مسلمان ها بلکه به سعادت و شادکامی همه ابنای بشر و انسان های روی زمین می اندیشیده است و رحمت و عطوفت او از انسان ها گذشته،همه موجودات عالم را در بر می گرفت،دنیایی فازغ از انگیره های شرورانه در ذهن خواننده را به تصویر می کشد،ار دیگر بهره هایی است که ز آشنایی با این روح بزرگ . این شاگرد مکتب انبیا و اولیا و انسان های وارسته حاصل می آید.
    انتشار ایمن مجموعه،ادای دینی نیز هست به آنانی که در روزگار حاکمیت استبداد وابسته به بیگانه،در مبارزه با دست نشاندگان اجانب و غارتگران ذخایر نفتی کشور و مخالفان توسعه سیاسی و فرهنگی جامعه خط مستقیم را گم نکردند و دچار اعوجاج نگشتند و خود و مردم را به بیراهه و «کژراهه» نخواندند و هرگز پرچم مقاومت و ایستادگی را از دست ننهادند و هم چنان اخگر امید به آینده ای روشن و فردایی بهتر را در پرتو تلاش و کوشش فروزان نگاه داشتند.

    نظر خود را بنویسید:
    امتیاز شما به این کتاب
    ثبت نظر
    سایر آثار جمعی از نویسندگان

    کتاب‌های مرتبط با کتاب یاد نامه آیت الله سید رضا فیروزآبادی