کتاب
جست‌وجوی پیشرفته
  ناشر
   پدیدآورندگان
    این کتاب را خوانده‌ام.
    0
    این کتاب را می‌خواهم بخوانم.
    0

    عصر نهایت ها

    0 (0)
    ناموجود

    مشخصات کتاب عصر نهایت ها

    ناشر
    تعداد صفحات
    783 صفحه
    شابک
    9789644162008
    سال انتشار
    1399
    نوبت چاپ
    1
    قطع
    وزیری
    جلد
    گالینگور

    دربارۀ کتاب عصر نهایت ها

    هابسبام دوره آغاز جنگ جهانی اول تا فروپاشی بلوک شرق را «قرن کوتاه بیستم» می خواند و آن را در دنبالهٔ «قرن طولانی نوزدهم» (از انقلاب فرانسه تا جنگ جهانی اول) شرح می دهد. او سه کتاب به نام های عصر انقلاب، عصر سرمایه، و عصر امپراتوری ها در مورد تاریخ «قرن طولانی نوزدهم» نوشته است و «عصر نهایت ها» ادامه آن سه کتاب است.

    هابسبام در این چهارمین کتاب مجموعه وسیعی از داده ها را به حجم فراگیری،، با سرزندگی و بصیرت بی نظیر خود ارائه می دهد.
    در قرن کوتاهی بین سالهای 1914 تا 1991 ، جهان توسط دو جنگ جهانی متلاطم شد که میلیونها نفر را از بین برد و کل سیستم های حکومتی را از بین برد. کمونیسم به یک ایمان مسیحیت تبدیل شد و سپس به طرز فجیعی فروپاشید. دهقانان شهرنشین شدند و زنان خانه دار کارگر شدند. حتی با وجود اینکه فناوری های جدید تهدید به منسوخ شدن چاپ کردند ، مردم با سواد شدند. و نیروهای محرک تاریخ از اروپا به مستعمرات سابق آن رفت.
    اریک هابسبام نویسنده این کتاب «عصر نهایت ها» متولد 1917 ، در اتریش ، آلمان و انگلستان تحصیل کرد. وی نویسنده بیش از چهارده کتاب از جمله عصر سرمایه ، عصر انقلاب و عصر امپراتوری است. او در سال 2012 درگذشت.

    هابسبام در این کتاب به شما می گوید که رویدادهای بزرگ جهان بر همه افراد تأثیر می گذارد و زمینه را برای رفتن به "مرحله" بعدی تاریخ آماده می کند...

    نظر خود را بنویسید:
    امتیاز شما به این کتاب
    ثبت نظر

    کتاب‌های مرتبط با کتاب عصر نهایت ها