کتاب
جستجوی پیشرفته
  ناشر
   پدیدآورندگان
    0
    (0) رای
    این کتاب را خوانده‌ام.
    0
    این کتاب را می‌خواهم بخوانم.
    0

    رویابافی با روسو

    قیمت:
    49,000 تومان

    مشخصات کتاب رویابافی با روسو

    تعداد صفحات
    28 صفحه
    شابک
    9786222740405
    سال انتشار
    1400
    قطع
    خشتی
    جلد
    گالینگور

    دربارۀ کتاب

    مجموعۀ «هم‌قدم با تابلوی نقاشی» شاهکارهای نقاشی دنیا را در دستان کودکتان قرار می‌دهد. در هر جلد از این مجموعه، اشعاری ساده و آهنگین کنار برجسته‌ترین و محبوب‌ترین آثار هنری قرار گرفته‌‌اند. هرکدام از این نقاشی‌ها اثری مستقل هستند و ترتیب نقاشی‌ها به‌گونه‌ای‌ است که قصه‌ای شیرین روایت می‌شود. جدا از خواندن و شنیدن این ترانه‌ها، کودک می‌تواند تنها با نگاه کردن به نقاشی‌های خوش‌رنگ و چشم‌نواز سرگرم‌ شود و لذت ببرد؛ این شیوه‌ای‌ است جذاب برای معرفی آثار نقاشان بزرگی چون ون‌گوگ، مونه، روسو و رنوآر به کودکان.
    «هم‌قدم با تابلوی نقاشی» می‌تواند اولین مواجهۀ کودکتان با تاریخ هنر و آثار هنری باشد و چه بسا از آنها هنرمندانی بزرگ بسازد. در انتهای هر جلد زندگی و فعالیت‌های هر هنرمند نیز به طور مختصر توضیح داده شده است تا کودک و والدین شناخت بهتری نسبت به هنرمندان پیدا کنند.

    نقاشی­‌های پرطراوت و زندۀ هنری روسو خوانندگان را به سفری خیالی دعوت می­‌کنند؛ به جنگلی پر از میمون­‌های بازیگوش، ببری که می­‌دود و چیزهای دیگری که شما را شگفت­‌زده می­‌کنند. نقاشی‌ها در کنار متنی آهنگین قرار گرفته‌­اند، این تصاویر جالب عاشقان کوچک هنر را به ­وجد می‌­آورند و مقدمه‌­ای هیجان‌­انگیز برای معرفی آثار خیال‌­انگیز هنرمند خواهند بود.

    نظر خود را بنویسید:
    امتیاز شما به این محصول
    ثبت نظر

    کتاب‌های پیشنهادی