کتاب
جستجوی پیشرفته
  ناشر
   پدیدآورندگان
    0
    (0) رای
    این کتاب را خوانده‌ام.
    0
    این کتاب را می‌خواهم بخوانم.
    0

    کارما

    راهنمای یک یوگی برای ساختن سرنوشت تان
    قیمت:
    69,000 تومان

    مشخصات کتاب کارما

    تعداد صفحات
    278 صفحه
    شابک
    9786226829199
    سال انتشار
    1400
    قطع
    رقعی
    جلد
    شومیز

    دربارۀ کتاب

    در این کتاب سادگورو؛ استاد معنویِ مشهور جهانی، دیدگاهی جدید دربارۀ مفهوم بیش از حد استفاده شده و نادرست درک شدۀ «کارما» که کلید شادی و روشن‌ضمیری است را به‌شما پیشکش می‌کند.
    کارما چیست؟ بیشتر افراد کارما را ترازنامه‌ای از شایستگی‌ها و ناشایستگی‌ها، اخلاقیات و گناه‌ها و نوعی حسابرسی زندگی می‌بینند. مکانیزمی که حکم می‌کند ما نمی‌توانیم از پیامد اعمال خودمان بگریزیم. در واقع، کارما هیچ ارتباطی با پاداش و جزا ندارد. کارما یعنی عمل: عمل شما و مسئولیت‌پذیری شما.
    کارما، سیستم بیرونی جرم و مجازات نیست، بلکه چرخه‌ای درونی است که توسط شما تولید شده است. انباشت کارما فقط با نیت شما و روشِ واکنش نشان دادن شما به‌ آنچه برایتان رخ می‌دهد، تعیین می‌شود. در گذر زمان، این امکان وجود دارد که با الگوهای ناخودآگاه، رفتارتان بغرنج شود.
    در کتاب کارما، سادگورو می‌خواهد شما را به‌ صندلی راننده برگرداند و شما را از مسافری وحشت‌زده به‌راننده‌ای مطمئن تبدیل کند که مسیر سرنوشت خودتان را هدایت می‌کنید. با زندگی هشیارانه و حضور کامل در هر لحظه، می‌توانید خود را از این چرخه رها کنید. کارما یک اکتشاف و یک راهنماست و درکتان از کارما را از منبع در هم تنیدگی، به‌ ظرفیت اصلی آن برای آزادی و توانمندی برمی‌گرداند. از طریق آموزه‌های سادگورو، می‌آموزید چگونه در این دنیای چالش‌برانگیز، زندگی هوشمندانه و لذت‌بخشی داشته باشید.

    نظر خود را بنویسید:
    امتیاز شما به این محصول
    ثبت نظر

    کتاب‌های پیشنهادی