کتاب
جستجوی پیشرفته
  ناشر
   پدیدآورندگان
    0
    (0) رای
    این کتاب را خوانده‌ام.
    0
    این کتاب را می‌خواهم بخوانم.
    0

    دیار اجدادی

    قیمت:
    173,000 تومان

    مشخصات کتاب دیار اجدادی

    ناشر
    تعداد صفحات
    730 صفحه
    شابک
    9786226983969
    سال انتشار
    1400
    قطع
    رقعی
    جلد
    گالینگور

    دربارۀ کتاب

    فرناندو آرامبورو نویسندۀ اسپانیایی متولد سان‌سباستین است. او را امروزه از برجسته‌ترین نویسندگان زندۀ اسپانیا به‌شمار می‌آورند. آرامبورو از سال ۱۹۸۵ به آلمان رفت و به تدریس زبان و ادبیات اسپانیایی در دانشگاه پرداخت، اما سال ۲۰۰۹ این کار را رها کرد تا وقتش را کاملاً صرف نوشته‌هایش کند. او به‌همراه نویسندگان دیگری همچون ادواردو مندوسا جزو نویسندگان مطرح جنبش «روایت نو» در اسپانیاست. آرامبورو جوایز بسیار متعددی را با آثار مختلفش به خود اختصاص داده است.

    این داستان دو خانواده در شهری کوچک است که به‌واسطۀ خشونت گروه تروریستی ETA و ایدئولوژی‌های متضاد روبهروی یکدیگر قرار گرفتهاند. بعد از آنکه پدر یکی از این دو خانواده توسط ETA کشته میشود و کاشف به عمل می‌آید که پسر خانوادۀ دیگر نیز در این مأموریت حضور داشته، این دوستی عمیق که عمری پابرجا بوده، جای خود را به کینه‎‎ای خونین میدهد.

    ماریو بارگاس یوسا، یکی از بهترین نویسندگان حال حاضر جهان درمورد این اثر میگوید: «خیلی وقت بود کتابی نخوانده بودم که چنین پردازش خلاقانه‌ای داشته باشد و تا این حد گیرا و تأثیرگذار باشد. این داستان سندی شیوا بر برهه‌ای از تاریخ است.»

    نظر خود را بنویسید:
    امتیاز شما به این محصول
    ثبت نظر

    کتاب‌های پیشنهادی