کتاب
جست‌وجوی پیشرفته
  ناشر
   پدیدآورندگان
    این کتاب را خوانده‌ام.
    0
    این کتاب را می‌خواهم بخوانم.
    0

    تاثیرگذار و کلیدی شو

    مدل پنج مرحله ای برای خلق ارزش و درآمد هرچه بیشتر
    0 (0)
    قیمت:
    100,000 تومان

    مشخصات کتاب تاثیرگذار و کلیدی شو

    تعداد صفحات
    182 صفحه
    شابک
    9786008913818
    سال انتشار
    1400
    نوبت چاپ
    1
    قطع
    رقعی
    جلد
    شومیز

    دربارۀ کتاب تاثیرگذار و کلیدی شو

    هر صنعتی حول محور افراد کلیدی تأثیرگذار می‌چرخد که نام آن‌ها در گفتگو به میان می‌آید. آنها می‌دانند که چگونه فرصت‌ها را جذب کنند و آن‌ها را بدیل به یک واقعه بزرگ در زندگیشان تبدیل نمایند. آنها پول بیشتری کسب می‌کنند. بسیاری از مردم فکر می‌کنند که برای تبدیل شدن به یک فرد کلیدی تأثیرگذار، نیاز به چندین دهه کار سخت، مدارک تحصیلی و معیارهای سخاوتمندانه از شانس است. این کتاب "تاثیرگذار و کلیدی شو" (مدل پنج مرحله‌ای برای خلق ارزش و درآمد هر چه بیش‌تر) نشان می‌دهد که یک استراتژی برای ردیابی سریع راه شما به دایره داخلی صنعتی که دوست دارید وجود دارد. توانایی شما برای موفقیت به قدرت شما برای تأثیرگذاری بستگی دارد. اکنون با خواندن این کتاب شروع کنید.

    دانیل پریستلی نویسنده چهار کتاب پرفروش است. او یکی از نویسندگان کتاب "چگونه بچه های کارآفرین تربیت کنیم " و "کسب و کار شما چه ارزشی دارد؟" است
    دانیل یک کارآفرین موفق است که در استرالیا، سنگاپور و بریتانیا کسب و کار ساخته و می‌فروشد. او یکی از بنیانگذاران دنت گلوبال است، یکی از برترین شتاب دهنده های کسب و کار در جهان برای کارآفرینان و رهبران برای برجسته شدن و پیشرفت.

    نظر خود را بنویسید:
    امتیاز شما به این کتاب
    ثبت نظر

    کتاب‌های مرتبط با کتاب تاثیرگذار و کلیدی شو