کتاب
جست‌وجوی پیشرفته
  ناشر
   پدیدآورندگان
    %10
    این کتاب را خوانده‌ام.
    0
    این کتاب را می‌خواهم بخوانم.
    0

    دو سنگ یکی کهربا

    0 (0)
    قیمت:
    745,000 تومان 670,500 تومان

    مشخصات کتاب دو سنگ یکی کهربا

    تعداد صفحات
    1240 صفحه
    شابک
    9786227945300
    سال انتشار
    1400
    نوبت چاپ
    1
    قطع
    رقعی
    جلد
    شومیز

    دربارۀ کتاب دو سنگ یکی کهربا

    «دو سنگ یکی کهربا» یک رمان دو جلدی به قلم «فرشته تات شهدوست» است که نشر آراسبان، آن را در هزار و دویست و چهل صفحه منتشر کرده است.
    این قصه، قصه‌ی کهرباست و با گم شدن او، داستان دچار آشوب و به هم ریختگی می‌شود. کهربا گم می‎شود و کیاراد، که نامزد سابق او بود، به شکل غیرمنتظره‌ای باز می‌گردد و بازگشتش، همه چیز را دچار تلاطم می‌کند. اما «دو سنگ یکی کهربا» به قلم فرشته تات شهدوست، فقط متعلق به آنها نیست، بلکه به کامران شمس، احساسات، روحیات، عواطف و تصمیمات او نیز به طور مفصل می‌پردازد و نویسنده آن‌ها را آن قدر ملموس شرح می‌دهد که مخاطب، برای کامران دل می‌سوزاند و با هر قدم که در قصه پیش می‎رود، نگران به سرنوشت او چشم می‎دوزد.
    اما کامران کیست و چه نقشی در زندگی کهربا دارد؟ تقریبا تمام زندگی کهربا به وجود کامران وابسته بوده است و او همه چیز کهرباست. کامران مغرور، اما مهربان، در ظاهر سخت و همانقدر هم سخت‌کوش، و جوانی با عزت نفس است که در طول تمام سال‌هایی که کهربا را می‌شناخته، از او همچون خواهرش مراقبت کرده است. هر چند که کهربا خواهر تنی کامران نیست، اما او همچون یک کوه، پشت کهربا ایستاده و از وی حمایت کرده است. روزی روزگاری مادر کهربا، در اثر اشتباهی، هووی مادر کامران می‎شود، اما تقدیر او را به سمت بیماری و مرگ هدایت می‎کند و زن، قبل از مرگش، کهربای سه ساله را به کامران که پسر بزرگ این خانواده است و مادرش می‌سپارد. حالا اما احساسات جدیدی در دل کامران به جوش و خروش افتاده و در «دو سنگ یکی کهربا»، جدال عشق و ذهنیت و شرف را شاهد هستیم.

    نظر خود را بنویسید:
    امتیاز شما به این کتاب
    ثبت نظر
    سایر آثار فرشته تات شهدوست