کتاب
جست‌وجوی پیشرفته
  ناشر
   پدیدآورندگان
    این کتاب را خوانده‌ام.
    0
    این کتاب را می‌خواهم بخوانم.
    0

    قدرت نونچی

    راز شادی و موفقیت کره
    0 (0)
    قیمت:
    69,500 تومان

    مشخصات کتاب قدرت نونچی

    تعداد صفحات
    188 صفحه
    شابک
    9786227283402
    سال انتشار
    1400
    نوبت چاپ
    2
    قطع
    رقعی
    جلد
    شومیز

    دربارۀ کتاب قدرت نونچی

    نونچی: به معنای تحت اللفظی «اندازه گیری چشمی»، هنر ظریف سنجش افکار و احساسات دیگران برای ایجاد هماهنگی، اعتماد و ارتباط است.
    نونچی اصل راهنمای زندگی کره ای هاست ، ولی همه می توانند از آن استفاده کنند. نونچی هنر خواندن و درک فضای یک اتاق ، ارتباط برقرار کردن با دیگران و استفاده از این آگاهی برای پیش رفتن و موفق شدن است. والدین کره ای معتقدند که آموزش نونچی به بچه ها به اندازه ی آموزش رد شدن از خیابان به آنها مهم است. با داشتن نونچی خوب احساس خواهید کرد دنیا همیشه از شما جانبداری می کند و بدون نونچی ممکن است چیزی به شما ضربه بزند که اصلا متوجه نزدیک شدنش نشده بودید.
    اگر پیش خودتان فکر می کنید که «یکی دیگر از آن مدهای زودگذر شرقی نمی خواهم. همین حالا هم به لطف ماریه کوندو نصف لباس هایم را دور انداختم» نگران نباشید. نونچی یک مد زودگذر نیست. بیش از 5 هزار سال است که کره ای ها از نونچی برای گریز از انواع مشکلات با غلبه بر آنها استفاده می کنند.
    بهتر کردن نونچی تان به شما کمک می کند در هر زمینه ای - از پیدا کردن عشقتان تا داشتن عملکردی عالی در کارتان - درهایی را باز کنید که پیش از این حتی نمی دانستید که وجود دارند .

    نظر خود را بنویسید:
    امتیاز شما به این کتاب
    ثبت نظر

    کتاب‌های مرتبط با کتاب قدرت نونچی