کتاب
جست‌وجوی پیشرفته
  ناشر
   پدیدآورندگان
    %5
    این کتاب را خوانده‌ام.
    0
    این کتاب را می‌خواهم بخوانم.
    0

    مبانی آهنگسازی

    فرم، تکنیک، هنر
    0 (0)
    قیمت:
    300,000 تومان 285,000 تومان

    مشخصات کتاب مبانی آهنگسازی

    ناشر
    تعداد صفحات
    368 صفحه
    شابک
    9789642554768
    سال انتشار
    1401
    نوبت چاپ
    1
    قطع
    وزیری
    جلد
    شومیز

    دربارۀ کتاب مبانی آهنگسازی

    کتاب حاضر برای آشنایی دانشجویان رشتۀ آهنگسازی با اصول و تکنیک‌های قابل اجرا در طیف وسیعی از سبک‌های موسیقی، از قطعات کنسرتی گرفته تا موسیقی فیلم و بازی‌های ویدیویی طراحی شده است. این کتاب برای اولین‌بار در نوع خود از رویکرد «سبک خنثی» استفاده کرده است بدین معنا که تمام سبک‌های موسیقی را دربر می‌گیرد و علاوه بر ارائۀ فرم‌های رایج موسیقی کلاسیک، راهنمایی‌های ارزشمندی درمورد بسط و گسترش، اتصال ایده‌های موسیقایی، ایجاد نقطۀ اوج و سایر اصول اساسی در فرم موسیقی ارائه می‌دهد. این کتاب به‌گونه‌ای طراحی شده که هم برای استفاده در کلاس مناسب باشد و هم بتوان از آن به‌عنوان یک منبع خودآموز بهره برد.
    بلکین موفق شده است نمای خوبی از آهنگ‌سازی برای دانشجویان مبتدی و متوسط ارائه دهد. او بر رویکرد کلی و چندوجهی در زمینۀ تکنیک‌های آهنگ‌سازی که ما را تبدیل به آهنگ‌ساز می‌کند، تمرکز دارد.
    ایدۀ بلکین که در آن ابتدا مشکلات هارمونی، کنترپوان و فرم مطرح می‌شوند و سپس راه‌حل آنها، یک شروع عالی و بی‌نظیر است. بلکین در مرحلۀ بعد نحوۀ تعامل این پارامترها را ارائه می‌کند که به‌طورقطع شیوۀ مناسبی برای آموزش آهنگ‌سازی است.

    نظر خود را بنویسید:
    امتیاز شما به این کتاب
    ثبت نظر

    کتاب‌های مرتبط با کتاب مبانی آهنگسازی