کتاب
جست‌وجوی پیشرفته
  ناشر
   پدیدآورندگان
    این کتاب را خوانده‌ام.
    0
    این کتاب را می‌خواهم بخوانم.
    0

    میعاد با راما

    0 (0)
    قیمت:
    220,000 تومان

    مشخصات کتاب میعاد با راما

    ناشر
    شابک
    9786004058872
    سال انتشار
    1402
    نوبت چاپ
    1
    قطع
    سایر
    جلد
    سایر

    دربارۀ کتاب میعاد با راما

    آرتور سی. کلارک (1917 – 2008) نویسندهٔ برجستهٔ بریتانیایی، از مهم ترین چهره های ادبیات علمی ـ تخیلی است که داستان های او در این ژانر جریان ساز بوده اند. آثار او هم الهام بخش دانشمندان بوده و هم مورد اقتباس فیلمسازان قرار گرفته اند. او بیش از بیست عنوان جایزهٔ معتبر برده است و جوایزی نیز به نام او پایه گذاری شده اند.

    رمان میعاد با راما که درونمایهٔ فضایی و کشف ناشناخته ها را دارد، برندهٔ جوایز متعددی، از جمله جایزهٔ نبیولا، هوگو و کمبل شده است. این جوایز به داستان های برجسته و شاخص در ژانر علمی ـ تخیلی و فانتزی اهدا می شوند.

    در ابتدا، فقط چند چیز در مورد جرم آسمانی که ستاره شناسان به آن راما می گویند، شناخته شده است. بزرگ است و بیش از ده تریلیون تن وزن دارد. و با سرعتی غیرقابل تصور در منظومه شمسی می چرخد. سپس یک کاوشگر فضایی غیرقابل تصور را تأیید می کند: راما یک شی طبیعی نیست. این، باورنکردنی، یک فضاپیمای بین ستاره ای است. کاوشگران فضایی و دانشمندان سیاره‌ای به طور یکسان برای اولین برخورد بشر با هوش بیگانه آماده می‌شوند. وحشیانه ترین رویاهای آنها را روشن خواهد کرد. . . و تاریک ترین ترس های آنها را دامن می زند. زیرا هیچ کس نمی داند رامان ها چه کسانی هستند یا چرا آمده اند.

    نظر خود را بنویسید:
    امتیاز شما به این کتاب
    ثبت نظر

    کتاب‌های مرتبط با کتاب میعاد با راما