کتاب
جست‌وجوی پیشرفته
  ناشر
   پدیدآورندگان
    این کتاب را خوانده‌ام.
    1
    این کتاب را می‌خواهم بخوانم.
    1

    تئوری، هارمونی و فرم در موزیک جز

    0 (0)
    قیمت:
    275,000 تومان

    مشخصات کتاب تئوری، هارمونی و فرم در موزیک جز

    تعداد صفحات
    686 صفحه
    شابک
    9789646688643
    سال انتشار
    1394
    نوبت چاپ
    1
    قطع
    وزیری
    جلد
    گالینگور

    دربارۀ کتاب تئوری، هارمونی و فرم در موزیک جز

    کتاب تئوری هارمونی و فرم در موزیک جزاثری تأثیرگذار از مارک لوین است که اولین بار در سال 1995 منتشر شد. این کتاب یک عنصر اصلی در تئوری جاز است، و شامل طیف وسیعی از مفاهیم جاز از مقیاس‌های مینور ملودیک و مقیاس لحن کامل تا مقیاس‌های بی‌باپ، مقیاس‌های کاهش‌یافته و هماهنگ‌سازی مجدد «کولترین» است. لوین فرض می کند که خواننده می تواند موسیقی بخواند، و بیش از 750 آزمون موسیقی را ارائه می دهد.
    کتاب تئوری هارمونی و فرم در موزیک جز که توسط جیمی ایبرسلد، جیمز مودی، دیو لیبمن و دیگران تأیید شده است، تمام اطلاعاتی را که هر دانش آموز جاز به آن نیاز دارد را به روشی آسان و در عین حال کامل ارائه می دهد. این کتاب که توسط یکی از استادان شناخته شده جاز برای نوازندگان متوسط تا پیشرفته نوشته شده است، توسط دانشگاه های سراسر جهان استفاده می شود.
    این کتاب که از زبان یک نوازنده جاز در حال کار نوشته شده است، کتابی آسان و کاربرپسند است. در عین حال، این جامع ترین مطالعه در مورد هارمونی و تئوری جاز است که تاکنون منتشر شده است. از طریق بیش از 500 صفحه متن و بیش از 750 نمونه موسیقی، دانش آموز را از ابتدایی ترین تکنیک ها مانند ساخت آکورد و پیشرفت II-VI از طریق تئوری مقیاس، بلوز، تغییرات "I've Got Rhythm"، آکوردهای اسلش، مقیاس بی باپ و پنتاتونیک، نحوه خواندن ورق سربی و حفظ آهنگ ها و مطالعه مجدد هماهنگی که تقریبا برای خود یک کتاب است آگاه می کند. نویسنده، مارک لوین، با بابی هاچرسون، کال تجادر، جو هندرسون، وودی شاو و بسیاری دیگر از بزرگان جاز کار کرده است.
    کتاب تئوری هارمونی و فرم در موزیک جز توسط شهاب طالقانی ترجمه شده است. این کتاب را نشر نقش جهان منتشر کرده است.

    نظر خود را بنویسید:
    امتیاز شما به این کتاب
    ثبت نظر

    کتاب‌های مرتبط با کتاب تئوری، هارمونی و فرم در موزیک جز