کتاب
جستجوی پیشرفته
  ناشر
   پدیدآورندگان
    0
    (0) رای
    این کتاب را خوانده‌ام.
    0
    این کتاب را می‌خواهم بخوانم.
    0

    ریشه های شر

    حقیقت ماجرای هری کیوبرت
    قیمت:
    65,000 تومان 58,500 تومان

    مشخصات کتاب ریشه های شر

    تعداد صفحات
    768 صفحه
    شابک
    9789644487064
    سال انتشار
    1396
    قطع
    رقعی
    جلد
    گالینگور

    دربارۀ کتاب

    کتاب " ریشه‌های شر " (حقیقت ماجرای هری کیوبرت) رمانی معمایی به قلم "ژوئل دیکر" است. این کتاب را "ناهید فروغان" به فارسی ترجمه کرده است. این کتاب اولین بار در سال ۲۰۱۲ به چاپ رسیده و ۷۷۲ صفحه دارد. ژوئل دیکر نویسنده‌ی سوییسی‌تبار است. او در سال ۱۹۸۵ در ژنو سوییس متولد شد. دیکر در سال ۲۰۱۰ جایزه‌ی ادبی ژنو را در دسته‌بندی طرح منتشرنشده به خود اختصاص داد و برای اولین بار نامش بر سر زبان‌ها افتاد.

    رمان " ریشه‌های شر " دومین و موفق‌ترین اثر دیکر است. این رمان اثری هیجانی و معمایی است که مخاطبان را از خود راضی می‌کند. این اثر موفق به کسب جایزه‌ی بزرگ آکادمی فرانسه، جایزه‌ی ادبی ذوق نویسندگی و جایزه‌ی گنکور دبیرستانی‌ها شده است. این کتاب تاکنون به سی‌ودو زبان ترجمه شده و تنها در فرانسه بیش از یک‌میلیون نسخه از آن به فروش رفته است. همچنین کتاب ریشه‌های شر مدت‌ها در لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز بود. در سال ۲۰۱۸ نیز سریالی کوتاه از این رمان اقتباس شد.

    رمان " ریشه‌های شر " داستان نویسنده‌ی جوانی را دنبال می‌کند که نمی‌تواند رمان دومش را بنویسد. رمان اولش بسیار موفق و محبوب بوده و اکنون او برای نوشتن رمان دومش با مشکلاتی روبه‌روست. استادش او را به شهر کوچک زادگاهش دعوت می‌کند تا شاید تغییر مکان راه‌حلی برای مشکلش باشد. این استاد یکی از مهم‌ترین رمان‌های قرن اخیر را نوشته و نویسنده‌ی جوان برایش احترام بسیاری قائل است. اما تغییر مکان دوای دردش نیست و نویسنده‌ی جوان بیش از پیش کلافه و سردرگم می‌شود. او در جست‌وجویش در خانه‌ی استاد، دست‌نوشته‌های قدیمی او را پیدا می‎کند و به رازی پی می‌برد. این راز باعث می‌شود که پس از بازداشت شدن استادش به اتهام قتل، برای اثبات بی‌گناهی او تلاش کند و رمانش را در این راه بنویسد.

    نظر خود را بنویسید:
    امتیاز شما به این محصول
    ثبت نظر