کتاب
جست‌وجوی پیشرفته
  ناشر
   پدیدآورندگان
    %5
    این کتاب را خوانده‌ام.
    0
    این کتاب را می‌خواهم بخوانم.
    0

    اگر آدم برفی ها آب نشوند

    0 (0)
    قیمت:
    65,000 تومان 61,750 تومان

    مشخصات کتاب اگر آدم برفی ها آب نشوند

    تعداد صفحات
    28 صفحه
    شابک
    9789643375362
    سال انتشار
    1396
    نوبت چاپ
    1
    قطع
    رحلی
    جلد
    شومیز

    دربارۀ کتاب اگر آدم برفی ها آب نشوند

    کتاب اگر آدم برفی ها آب نشوند اثر سید علی شجاعی و با تصویرگری الهه طاهریان به لیست کتاب های کمک آموزشی مدارس آلمان راه پیدا کرد. ناشر سوئیسی این کتاب در توضیح این خبر گفت: «پس از انتشار کتاب به زبان آلمانی و انتخاب این اثر برای فستیوال بین المللی ادبی برلین، به مدت سه ماه تجربه تدریس این کتاب در تعدادی از مدراس برلین صورت گرفت، که نتیجه به دست آمده منجر به انتخاب این کتاب برای آموزش در همه مدارس آلمان با دانش آموزان ۷ تا ۱۲ ساله شد.
    همچنین ما برای کمک به این آموزش، کتاب راهنمای معلمان و کتاب صوتی کنار اصل اثر را تولید کرده ایم، تا مباحث آموزشی حول محور این کتاب به صورت کامل و جامع در اختیار معلمان قرار بگیرد. این محتوای راهنمای معلمان شامل، معرفی نویسنده و کشورش، مباحث فلسفی مطرح شده در کتاب و شیوه بازبیان برای کودکان، چگونگی برگزاری کلاس های تبادل فکری و نشست دانش آموزان و کلاس های پرورش خلاقیت بر اساس این داستان است.»
    چاپ سوم نسخه آلمانی هم منتشر شده است.
    کتاب اگر آدم برفی ها آب نشوند قصه کودکان یک روستا است که با هزار شوق و آرزو و پس از انتظار بسیار می‌خواهند بزرگ‌ترین آدم‌برفی عمرشان را بسازند. یک روز کامل زحمت می‌کشند و یک آدم‌برفی خیلی خیلی بزرگ‌ می‌سازند. غروب هم پدر و مادر‌هایشان را برای دیدن زحمت‌شان می‌آورند. و اما صبح روز بعد مردم روستا با دستورهای آدم‌برفی از خواب بلند می‌شوند. آدم‌برفی هزار جور دستور می‌دهد و همه مجبورند عمل کنند. آدم‌برفی آن‌قدر دستور می‌دهد که آخر هــم مقابل خورشید می‌ایستد و نمی‌گذارد بهار به روستا بیاید…

    نظر خود را بنویسید:
    امتیاز شما به این کتاب
    ثبت نظر
    سایر آثار سیدعلی شجاعی

    کتاب‌های مرتبط با کتاب اگر آدم برفی ها آب نشوند