کتاب
جستجوی پیشرفته
  ناشر
   پدیدآورندگان
    0
    (0) رای
    این کتاب را خوانده‌ام.
    0
    این کتاب را می‌خواهم بخوانم.
    0

    این وصله ها به من می چسبد

    قیمت:
    12,000 تومان 10,800 تومان

    مشخصات کتاب این وصله ها به من می چسبد

    تعداد صفحات
    144 صفحه
    شابک
    9789644485305
    سال انتشار
    1396
    قطع
    رقعی
    جلد
    شومیز

    دربارۀ کتاب

    کتاب " این وصله‌ها به من می‌چسبد " سفرنامه‌ای به قلم "احمد غلامی" است. این کتاب در سال ۱۳۹۶ منتشر شده و ۱۴۴ صفحه دارد. "احمد غلامی" روزنامه‌نگار و نویسنده‌ی ایرانی‌تبار است. او در سال ۱۳۴۰ در ساوه متولد شد و دوران کودکی‌اش را در شهرها و روستاهای مختلف سپری کرد. در سال ۱۳۶۰ فعالیت روزنامه‌نگاری را در روزنامه‌ی اطلاعات شروع کرد. اولین داستان‌های او در کتاب نقش ۸۱ منتشر شد. این کتاب شامل داستان‌های برگزیده‌ی دوره‌ی سوم جایزه‌ی هوشنگ گلشیری بود. اولین رمانش نیز در سال ۱۳۹۶ منتشر شد. کتاب «آدم‌ها» معروف‌ترین اثر اوست.

    دوران سربازی غلامی در دهه‌ی شصت و در جنگ گذشت؛ ازاین‌رو جنگ مفهومی کلیدی در آثار او به حساب می‌آید. غلامی در سال ۱۳۸۹ بازداشت شد و بیش از صدوپنجاه روزنامه‌نگار و نویسنده برای آزادی او دادخواست امضا کردند. سیمین بهبهانی، عباس معروفی، لیلی گلستان و مراد ثقفی چند تن از شناخته‌شده‌ترین کسانی بودند که این دادخواست را امضا کردند. احمد غلامی اکنون سردبیر روزنامه‌ی شرق است.

    کتاب " این وصله‌ها به من می‌چسبد " سفرنامه‌ای است که بخشی از آن حقیقت دارد و بخشی داستان است. این کتاب شامل روایت سفرهای غلامی به چند شهر ایران است. بخش داستانی این رمان وجود شخصیت کی‌یرکه‌گور است. غلامی وانمود می‌‌کند که این شخصیت در این سفرها همسفر اوست و با هم مکالمه دارند. کی‌یرکه‌گور در اصل فیلسوفی دانمارکی است که بیشتر در زمینه‌ی مرگ و زندگی نوشته است. غلامی در این سفرنامه داستان‌های عجیبی را تعریف می‌کند و سعی می‌کند هر منطقه را با دیدی نو ببیند. در این کتاب، سیزده سفر روایت شده است. اولین آن‌ها سفر به ساوه است. به نویسنده خبر می‌رسد که مادر، برادر و همسر برادرش در تصادف فوت کرده‌اند و او باید برای تحویل گرفتن پیکرشان به ساوه برود.

    نظر خود را بنویسید:
    امتیاز شما به این محصول
    ثبت نظر

    کتاب‌های پیشنهادی