کتاب
جست‌وجوی پیشرفته
  ناشر
   پدیدآورندگان
    این کتاب را خوانده‌ام.
    0
    این کتاب را می‌خواهم بخوانم.
    0

    استخوان قاپ

    0 (0)
    قیمت:
    256,000 تومان

    مشخصات کتاب استخوان قاپ

    ناشر
    تعداد صفحات
    328 صفحه
    شابک
    9786008939702
    سال انتشار
    1396
    نوبت چاپ
    1
    قطع
    رقعی
    جلد
    شومیز

    دربارۀ کتاب استخوان قاپ

    قتل، جنون و هیولاهای دریایی همگی در این رمان هولناک در هم آمیخته اند تا رمانی باب میل دوستداران نیل گیمن، لمونی اسنیکت و تیم برتون فراهم آورند.
    سوفی سیکاو یک قصه گوست. داستان هایی از دنیایی بدون جنون می گوید. دنیایی که پدر و مادرش او را به عنوان پیشخدمتی نفروخته بودند تا خرج تعطیلات احمقانه شان را در بیاورند. دنیایی که در آن سوفی درون عمارتی رو به ویرانی و پر از آدم های مرموز گیر نیفتاده بود و هیولاهای دریایی ترسناک دوره اش نکرده بودند.
    عمارت هم داستان های زیادی دارد: از دستگاه های عجیب و غریب گرفته تا مخترعی ترسناک که تمام آن ها را ساخته است. داستانی درباره ی مرگ مرموز مخترع و داستانی درباره ی جعبه ی هیولا، جعبه ای رازآلود که در خانه پنهان شده و شاید تنها کلید فرار از آن مکان وحشتناک و برگشتن دوباره ی سوفی پیش خانواده اش باشد.
    اما همه می خواهند سوفی جعبه ی هیولا را به دست آورد و سوفی هرچه به پیدا کردنش نزدیک تر می شود، از رازهایی کهنه پرده برمی دارد و از حمله هایی خطرناک جان سالم به در می برد. سوفی اگر بخواهد از این جزیره ی پرمصیبت فرار کند، باید هوش و توان و ذات شکست ناپذیرش را به کار بگیرد... و قصه بگوید!

    نظر خود را بنویسید:
    امتیاز شما به این کتاب
    ثبت نظر

    کتاب‌های مرتبط با کتاب استخوان قاپ