کتاب
جست‌وجوی پیشرفته
  ناشر
   پدیدآورندگان
    %10
    این کتاب را خوانده‌ام.
    0
    این کتاب را می‌خواهم بخوانم.
    0

    شیوه‌های تقویت هوش نوزاد 6-3 ماهه: شناخت شکل‌ها و رنگ‌ها

    قیمت:
    100,000 تومان 90,000 تومان

    مشخصات کتاب شیوه‌های تقویت هوش نوزاد 6-3 ماهه: شناخت شکل‌ها و رنگ‌ها

    تعداد صفحات
    12 صفحه
    شابک
    9789647369022
    سال انتشار
    1398
    نوبت چاپ
    49
    قطع
    خشتی
    جلد
    شومیز

    دربارۀ کتاب شیوه‌های تقویت هوش نوزاد 6-3 ماهه: شناخت شکل‌ها و رنگ‌ها

    کودک شما چگونه جهان را می بیند و درک می کند؟ و چگونه می توانید به او کمک کنید شاد و هشیار باشد؟
    بر اساس تمرینات خود به عنوان رواندرمانگر ، بئاتریس میلیتر راهنمای دقیق و مشخصی در مورد رشد نوزاد ، زبان آنها ، یادگیری ، روابطش با مادرش ، پدرش و دیگران به شما در کتاب « شیوه های تقویت هوش نوزاد: 3 تا 6 ماهه» ارائه می دهد. او توصیه های زیادی برای ارتقاء بیداری و رشد کودکان از بدو تولد به شما می دهد: چگونه با زبان آنها صحبت کنید ، با آنها بازی کنید ، به تدریج به کودکانتان اعتماد به نفس بدهید و برای آنها استقلال قائل شوید.
    دکتر روانشناسی ، بئاتریس میلیتر ، روان درمانگر ، متخصص علوم شناختی در این کتاب شما والدین را یاری خواهد کرد.

    نوزاد از اولین روزهای زندگی به رنگ ها، صداها، بوها و چهره ها بخصوص چهره مادر حساس است. از سه ماهگی به بعد دایره ی دید نوزاد وسیع می شود و می تواند به شکل ها و رنگ های موردعلاقه اش دقت کند، چهره ی افراد خانواده را تشخیص دهد و صداها بخصوص صداهای ریتم دار را تشخیص دهد.
    هم چنان که جسم نوزاد از قابلیت و ظرفیت پذیرش تغذیه درست و تمرین های بدنی برخوردار است، توانایی های ذهنی و کنش های مربوط به هوش نوزاد نیز از چنین ظرفیتی برخوردار است. در صورتی که نوزاد تحت تمرین های درست قرار گیرد به گونه ای پویاتر با دنیای پیرامون خود برخورد می کند. در واقع نقش و کارکرد کتاب های این مجموعه همین است. یکایک تصاویر کتاب ها بر اساس علایق نوزاد به رنگ ها و شکل ها طراحی شده اند و هر یک از آن ها ویژگی های شناختی و ذهنی نوزاد را هدف قرار می دهند. شیوه های ارائه شده در این مجموعه کتاب ها بر اساس مطالعات و تحقیقات ۲۵ ساله ی دکتر بئاتریس میلتر در دانشگاه سوربن فرانسه شکل گرفته است. این شیوه ها نوزادان را به واکنش ذهنی واداشته و آن ها را تشویق به دیدن و دقت می کنند. و عملا باعث می شوند تا نوزادان با ذهنی خلاق تر و هوشمندی پویاتر، آماده رویارویی با زندگی شوند.
    فراموش نکنید که برای ایجاد حس امنیت و آرامش نوزاد خود را در آغوش گرفته و تصاویر را یکی بعد از دیگری به او نشان دهید. هر تصویر را در فاصله ی نیم متری صورت نوزاد و در امتداد مسیر نگاه او قرار دهید. سه کتاب این مجموعه باعث گسترش شناخت نوزاد از رنگ ها و شکل ها می شود. درک دسته و گروه را در نوزادان افزایش می دهد و مهم تر آن که باعث بالا رفتن حساسیت کودک نسبت به تصاویر پیدا و پنهان می شود.

    نظر خود را بنویسید:
    امتیاز شما به این کتاب
    ثبت نظر
    سایر آثار بئاتریس میلتر