کتاب
جست‌وجوی پیشرفته
  ناشر
   پدیدآورندگان
    جهت ثبت درخواست کتاب نایاب لطفاً ابتدا وارد شوید.

    عنوان کتاب
    نام پدیدآورنده
    ناشر
    حدود قیمت
    توضیح

    قوانین و مقررات درخواست کتاب نایاب

    کتاب‌های درخواستی شما در قسمت کتاب نایاب در انبار نهنگ موجود نیست.
    این کتاب‌ها پس از ثبت درخواست شما وارد مرحلهٔ تامین کتاب از فروشندگان معتبر کتاب نایاب می‌شود.
    قیمت این‌ کتاب‌ها به علت اینکه از طرف فروشندهٔ‌ آن قیمت گذاری می‌شود با قیمت پشت جلد مطابقت ندارد و نهنگ تنها پس از اطمینان از موجود بودن کتاب قیمت را به اطلاع شما می‌رساند و مسئولیتی در قبال قیمت آن ندارد.
    با توجه به نحوهٔ تهیهٔ کتاب توسط تیم نهنگ از بازار کتاب‌های نایاب و قدیمی، پس از تایید نهایی شما و انتقال وجه، تهیهٔ کتاب انجام می‌شود.
    در نهنگ با توجه به دسترسی‌ها و امکاناتی که در اختیار داریم بلافاصله پس از ثبت درخواست شما اقدام به جست‌وجوی کتاب می‌کنیم ولی در مواردی ممکن است کتاب یافت نشود یا زمان یافتن آن طولانی شود.
    با توجه به اینکه بیشتر کتاب‌های نایاب و قدیمی در این بخش از کتابخانه‌های شخصی و فروشندگان کتاب‌های قدیمی تهیه می‌گردد اکثر کتاب‌ها نو نیستند و ممکن است ورق‌خورده، کهنه یا گاهی با ظاهری مستعمل باشند که برای مخاطبین این دست کتاب‌ها امری آشناست.
    نهنگ سعی می‌کند سفارش‌های این بخش را با دقتی بالا جست‌وجو کند و بهترین نسخهٔ ممکن را از جهت فیزیکی بیابد و ارسال کند. (در موارد خاص پیش از تایید نهایی شما، از شرایط فیزیکی کتاب، مطلعتان خواهیم کرد.)
    با توجه به ویژگی‌های این بازار و نحوهٔ تامین کتاب‌ها توسط تیم نهنگ سفارش شما پس از تهیهٔ کتاب قطعی محسوب می‌شود و امکان لغو خرید یا بازگشت مرسوله وجود نخواهد داشت.
    فروشگاه اینترنتی کتاب نهنگ از تامین و فروش نسخه‌های افست و قاچاق و بی‌مجوز و ممنوعه معذور است.