کتاب
جست‌وجوی پیشرفته
  ناشر
   پدیدآورندگان
    این کتاب را خوانده‌ام.
    0
    این کتاب را می‌خواهم بخوانم.
    0

    دنیا از آن ور

    مجموعه کتاب راهنمای کاشفان دنیا 1
    قیمت:
    45,000 تومان

    مشخصات کتاب دنیا از آن ور

    تعداد صفحات
    64 صفحه
    شابک
    9786226707084
    سال انتشار
    1399
    قطع
    وزیری
    جلد
    شومیز

    دربارۀ کتاب

    "دنیا از آن ور" نخستین جلد از "مجموعه کتاب راهنمای کاشفان دنیا" نوشته‌ی "منصوره مصطفی زاده" است که برای گروه سنی کودکان به نگارش درآمده است. تا حالا فکر کرده‌اید "دنیا از آن ور" چه شکلی خواهد بود؟! وقتی به آنجا برسید جهان چگونه است؟! جواب این سوال فقط پیش کسانی است که برای یک دفعه هم که شده دنیا را از آن ورش کاوش کرده اند و آنها کسی نیستند جز کاشفان دنیا!
    "مجموعه کتاب راهنمای کاشفان دنیا" تمریناتی را برای تشویق و ارتقای تخیل کودکان ارائه می‌دهد. هر تمرین مستلزم این است که کودک شما یکی از ابتدایی‌ترین کارهای روزمره را به روشی متفاوت از حالت عادی انجام دهد و در عین حال شرح و نتایج تمرین را به دقت ثبت کند. کودک یک نقشه راهنما برای برگزاری همایش کاشفان دنیا در پایان کتاب دریافت می‌کند که از ویژگی‌های جالب این مجموعه کتابهاست. این کتاب‌ها به کودک شما یاد می‌دهند که هر تجربه ای، هرچقدر هم که ناچیز باشد، ارزش ثبت شدن دارد. او نباید به خودش اجازه دهد که خود را گول بزند و به خودش بگوید که "معمولی" است و در این مسیر کودک یاد می‌گیرد که آموخته های خود را با دیگران به اشتراک بگذارد.
    "منصوره مصطفی زاده" این کتاب را با لحنی دلنشین به نگارش درآورده است و تصاویر آن نیز بسیار خیال‌انگیز و نوآورانه است. کتاب جذاب و شگفت‌انگیز "دنیا از آن ور" با به کارگیری سه افسون با دقت نگاه کردن، قصه پردازی و ثبت اتفاقات، کودک را به تماشا و درک جهان از منظری تازه تشویق نموده، خلاقیتش را پرورش داده و کنجکاوی او را برمی‌انگیزد.

    نظر خود را بنویسید:
    امتیاز شما به این کتاب
    ثبت نظر